Dzimšanas un vārda dienas, vecmeitu ballītes, kāzas un kristības

Pastāstiet mums savus sapņus un ieceres, mēs tos īstenosim. Mūsu komandas pieredze ietver dažādu formātu pasākumu rīkošanu Maizes mājā - sētā, klētī un pagalmā. Ar prieku un mīlestību organizējam un nodrošinām emocionāli un saturiski piepildītas svinības, maizes vai pīrāgu cepšanas rituāla piedzīvošanu, grauda ceļa līdz maizei iepazīšanu, spēka zīmju veidošanu, dziesmu dziedāšanu, muzicēšanu un saimnieces gatavotā cienasta baudīšanu skaistā, senatnīgā vidē.

Orientējošais saturs un izmaksas: 2h saimnieču vadīta meistarklase, grauda spēka zīmju veidošana, stāsts par grauda ceļu līdz maizei, zupas pusdienas pie skaisti klātiem galdiem senā klētiņā (dalībniekiem līdz 20 personām = 300 EUR, par katru nākamo dalībnieku + 15 EUR)

Telpu īre par katru nākamo stundu, papildus 2h vadītam pasākumam, + 50 EUR. 

Klientu atsauksmes: 

Liels paldies par tik skaisto un burvīgi noorganizēto pasākumu! Dzirdējām arī no viesiem labas atsauksmes par pīrāgu cepšanu un pasniegtajiem ēdieniem!      Viss bija izdevies, sirsnīgs paldies! (Vija un Mārcis)

Īsti tautisku tradīciju apņemts interesanti un saturīgi pavadīts vakars. Lieliskas garšas un kārtīga izdziedāšanās! Paldies! (Dainis Sīlis)

Paldies par sirsnību mūsu īpašajā dienā! Gardākā maize, kas pašu cepta! (Jaunā Vilcānu ģimene)

Ļoti latviska lauku sēta ar viesmīlīgiem saimniekiem un dažādu latvisko tradīciju meistarklases. No sirds iesaku satikt šo latvisko un sirsnīgo ģimeni un pašiem piedzīvot latvietību! (Maija Gūte)

Saimnieki ielikuši sirdi un dvēseli. Stāsts noslīpēts un patiess. (Liene Strazdiņa)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.